Views:
111

На початку 2017 року Білорусь ввела безвізовий режим більш ніж з 80-ма країнами, в тому числі з усіма країнами Європейського союзу. Тепер іноземці можуть в’їхати в Республіку строком до 5-ти днів без оформлення національної візи. Важливою умовою є те, що в’їзд повинен бути здійснений через Національний аеропорт в Мінську. Також, необхідно при собі мати паспорт, необхідні фінансові кошти ~$25 на кожен день перебування (дві базові величини), медичну страховку. Можливо, прикордонники можуть вимагати від туриста показати квитки в обидві сторони, або бронь на зворотній від’їзд.

Річка Свіслоч в Мінську.

Однак, як зазначають деякі експерти, попит іноземців на відпочинок в Білорусі сьогодні знаходиться на низькому рівні. Позначається невеликий фінансова криза в сусідніх країнах.

Крім того, як відзначають експерти, Мінськ ще не готовий приймати велику кількість іноземних туристів. Дуже багато в білоруській столиці орієнтоване саме на російськомовного гостя, в тому числі, на громадян Росії, які останнім часом вибирають відпочинок в Білорусі на увазі щодо дешевизни.

Костел святого Симеона і святої Олени в Мінську, Білорусь. В народі носить назву Червоний костел, один з найвідоміших католицьких храмів в Мінську. Знаходиться в центрі міста на вулиці Радянській, 15. Станція метро Площа Леніна.

Варто також відзначити, що поки рано говорити про якісь результати, т. к. безвиз зроблений на початку року, взимку, коли туристичний сезон, в принципі, знаходиться на найнижчому рівні. Крім того, має пройти якийсь час, щоб туристи змогли дізнатися про білоруський безвиз.

P. S. При значному зростанні турпотоку, уряд Білорусі може збільшити термін перебування іноземних громадян в Білорусі до 12 днів.