Views:
96

У Мінську, на сьогоднішній день дуже багато водойм. До того ж, протікає річка Свіслоч. Тепла зима, і невелике протягом, а також маленькі платинки, сприяють тому, що багато пернаті не відлетіли зимувати в теплі країни.

Так, сьогодні, на річці Свіслоч в центрі Мінська будь-який бажаючий може погодувати качок та лебедів. Для гостей міста, дістатися до води можна вгору за течією від Палацу Спорту (ст. метро Немига).

View this post on Instagram

Годування ледарів, качки і лебеді, які залишилися на зимівлю в Мінську. Для незнаючих: годувати птахів чорним житнім хлібом і всякими там печінками солоними і солодкими категорично заборонено. Реально пернаті гинуть після такого раціону… #bird #duck #like #птиці #мінськ

A post shared by @ lovehike.ru on Feb 7, 2019 at 10:25pm PST

Тут плавають і качки і лебеді. Птахи плавають на всьому відрізку до Парку Перемоги. Так що не лінуйтеся, і проходимо трохи вище за течією.

Тут можна побачити кілька пар лебедів, які, до речі, годуються тільки з пристаньки. Якщо спуститися до води, то вони тримаються на відстані від людини. Я от не пам’ятаю, влітку на зразок лебедів тут немає. Напишіть в коментарях, якщо я помиляюся.

Лебеді в Мінську.

Тепер дуже важлива інформація для любителів погодувати водоплавних птахів. ГОДУВАННЯ ЧОРНИМ ЖИТНІМ ХЛІБОМ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО! Дріжджі, крохмаль, оцет і сіль чинять негативний вплив на організм птахів. Також не можна годувати лебедів і качок, а також і інших пташок всякими там печінками гострими і солоними. Небезпечно годувати птахів і хлібом з цвіллю і свіжим батоном. Вся ця їжа може привезти до отруєння.

  • Покинутий профілакторій «Мрія» і військовий бункер18.02.2019
  • Закинутки Білорусі: невелика вилазка в Мінський укріпрайон, село Жуковка29.12.2018
  • Закинутки Білорусі: дитячий табір Зелені холмы13.12.2018

В ідеалі, хорошим кормом будуть сухарі з білого хліба, які ви кидаєте прямо у воду, щоб корм міг трохи змокнути.

Будь ласка, запам’ятайте: те, що написано, і не годуйте пернатих чим попало…