Views:
745

Буквально тиждень тому я трохи проїхав на машині по Уралу по дорозі Р-242 Єкатеринбург — Перм. Більшу частину поїздки я сидів за кермом сам. Машина Форд Фокус, 2006 рік. Міцненький апарат. Круїз контроль, АБС, непогана штатна акустика — вообщем є все для комфортного руху. Сказати по правді, я був трохи здивований. Адже я чекав, що дороги в Росії дуже погані. Однак, як я переконався на власному досвіді, все не так уже й погано. У всякому разі, в конкретно в цьому випадку.

На виїзді з Єкатеринбурга, Росія.

Відстань між Єкатеринбургом і містом Перм, якщо прокласти маршрут Яндекс Картами, становить 360 км. Час у дорозі — 5 годин 20 хвилин. Але насправді, реально можна доїхати трохи швидше або трохи повільніше.


Якість дорожнього покриття задовільний. Але все ж, варто бути уважним. На деяких ділянках можна впевнено тримати швидкість 120 км/ч. Однак завантаженість може бути висока. Так, якщо їдеш днем, то «паравоз» може розтягнутися на десятки метрів. Обігнати повільно рухається автомобіль не завжди вийти з-за зустрічного потоку.

Періодично трапляються камери швидкості, які встановлює ДПС. Штраф потім приходить на пошту. Якщо ви їдете по Яндекс Навігатора, то в більшості випадків, він повідомить вам про це. Також, порадувало і те, що самі водії блимають дальнім світлом, попереджаючи про наявність швидкісний фіксації або машини ДПС.

По дорозі є заправки. Я б не сказав, що дуже часто. Можливо, кожні 30-50 км Найчастіше поблизу населених пунктів.

Поїсти можна, як на деяких заправках, так і в придорожніх кафе. Ціни досить демократичні. Особливо, якщо потрапляєш під обіднє меню типу Бізнес-Ланчу.

Щільно і смачно поївши, можна їхати далі. Хоча не рекомендується багато є в дорозі, т. к. після їжі, іноді тягне на сон. Водієві особливо буде важко.


Десь на початку шляху, йде реконструкція дороги. І рух здійснюється лише по одній смузі. Стоїть регулювальник чи світлофор. Застрягти можна хвилин на 10-20. Мені стало трохи незрозуміло, адже судячи по іншій смузі, дорога в цьому місці була в непоганому стані. І по всій трасі є ділянки, куди з гіршим покриттям…. Росія…

Підсумок. Дорога Єкатеринбург — Перм на автомобілі зайняла особисто у мене 6 годин. Робили кілька зупинок. Одна з яких на обід. Інша просто на заправці, щоб купити води. Окремо виділю те, що в автоматичному режимі моє радіо протягом всього шляху відмовлялося ловити хоч якийсь канал. Стабільний прийом десь до 60 км від Єкатеринбурга і приблизно стільки ж від Пермі. Тому запасіться музикою, якщо плануєте їхати цим маршрутом.


В принципі все. Якщо є питання, то задавайте в коментарях. Вступайте в групу в контакті та діліться статтею з допомогою соціальних посилань. Підтримайте проект. Спасибі.

А ось невеличке відео. Зняте з інтервалом майже рік. Якщо фоты зроблені влітку, то видос був знятий навесні. Ставте лайки та підписуйтесь на канал і в instagram. Всі посилання в описі під відео.

Друзі, якщо вам сподобалася стаття, то ви можете зробити репост в соціальних мережах за допомогою кнопок зазначених нижче.