Views:
132

Україна — дивовижна країна. Тут є все: море, гори, фрукти, овочі, цікаві пам’ятки і розваги, але сьогодні ми поговоримо про недорогий відпочинок в Україні на Чорному морі влітку. Розглянемо кілька селищ, де порівняно недорого можна зняти житло, поїсти і відпочити.

Затока

Селище, який розташований Білгород-Дністровському районі Одеської області України Розташоване на Будакській косі, між Дністровським лиманом і Чорним морем, порт-пункт Бугаз. Ж.-д. станція (Бугаз) на лінії Одеса — Ізмаїл. Населення — 1,6 тис. осіб (2009). (Вікіпедія).


Затока примітна своїм довгим пляжом. Ширина 50 метрів і довжина 20 км. Тут місце знайдеться всім.

Зняти житло в селищі Затока можна без проблем. Прямо на вокзалі вам запропонують масу варіантів, а якщо ви приїхали на машині, то на найближчій стоянці, вам пояснять, де знайти гарне і недороге житло, якщо шукати самостійно…

Затока — дуже тихий селище. Тут є нічні клуби, бари, кафе, магазини і т. д. Нічний рух, в основному, зосереджена в центрі, тому не заважає нічному відпочинку.

Приїхати в Затоку можна як організованим туром, так і самостійно. Проблем з пошуком житла не буде. Сьогодні в інтернеті є маса варіантів. На місці, можна пробувати знайти ще щось дешевше.

Чорноморськ (раніше Іллічівськ)

Місто розташоване в 16 км. від Одеси. Населення міста понад 70 тис. осіб. Основним підприємством міста є Морський порт. Типовий Український морський містечко. Влітку місто оживає. Сюди їздять багато туристів з Білорусі, раніше з Росії, Молдови. У місті зняти житло можна безпосередньо поблизу моря, а можна зняти квартиру, в 10-20 хвилин від центрального пляжу.У пік туристичного сезону, однокімнатні квартири коштують в районі $40. Можна знімати кімнату в приватному будинку. Тут за ціною потрібно дивитися на місці. Залежить від безпосередньої віддаленості від пляжу.

В основному, в Чорноморськ приїжджають самостійні туристи. Тут, без проблем можна знайти оголошення про здачу житла різної цінової категорії, розвинена інфраструктура, географічна близькість Одеси, роблять це містечко дуже привабливим для самостійних туристів.

Коблево

Курортне селище розташоване в 60 км від Одеси. Сьогодні Коблево я є одним з найпопулярніших місць відпочинку молоді. Тут зосереджено безліч пансіонатів, баз відпочинку, а також величезна кількість барів і дискотек. Є свій аквапарк. Навколо селища, ростуть виноградники, і є свій винний завод.

Що ж стосується моря і пляжу, то тут, і пляжу і моря вистачить усім. У пік туристичного сезону, можливо важко буде знайти місце на центральній частині пляжу. Але якщо пройти трохи вбік, то вільних місць буде багато.

Житло, здебільшого, тут здається в пансіонатах і базах відпочинку. Є й приватний сектор, але він розташований в деякій віддаленості від моря. За вартістю — як і скрізь на Україні. Що ближче до моря — дорожче, далі — дешевші. Все ж, у Коблево, ціни будуть трохи вище, ніж скажімо в Затоці або Чорноморську. І знову ж таки, тут цілу ніч гуляють люди і практично по всій території чути шум музики, яка лунає з нічних закладів…