Views:
331

Ніж Орлан-2 мені подарували кілька років тому. В цілому, виріб дуже цікаве, проте є і ряд суттєвих недоліків. Конкретно в цій моделі, коли ніж в чохлі, і закриють на кнопку, його легко можна дістати. Тобто кнопка його не фіксує. Таке відчуття, що вона зроблена лише для декоративної функції…

Ніж позиціонують як маленький топірець. Так, дійсно, їм можна рубати невеликі гілки. прогумована рукоятка чудово пом’якшує удари. Але, лише невеликі і лише недовго. До мачети і сокири йому далеко.

В комплекті до ножа йде сертифікат, який говорить про те, що даний виріб належить до туристичного класу.

Характеристики ножа Орлан-2

  • Повна довжина: 270/272 мм.
  • Довжина клинка: 144/145 мм.
  • Товщина клинка: 4.8/4.9 мм.
  • Форма клинка: звужується до вістря клинок, виступаюче ребро жорсткості на голомени клинка/так.
  • Матеріал клинка: корозійно-стійка сталь 65Х13 або 50Х14МФ або імпортний аналог/пояснювальних написів немає.

Після ночівлі в лісі, кнопка за одну ніч покрилася іржею. Точильний інструмент теж, злегка поржавів. Думаю, якщо б ніж пролежав кілька днів у вогкості, то іржі було б набагато більше.

В цілому, ножик класний. Мені дуже сподобався. Як подарунок саме те. Хоча й кажуть, що ножі дарувати не можна. Більш детально дивіться в моєму відео на каналі Youtube.

Не забудьте поставити лайк і підписатися на канал… ))

Доповнено. Косяк з кнопкою — серйозний косяк. Тепер уявіть, потяг чи автобус, сумка на верхній полиці. Ви дістаєте ніж, берете за кобуру і він, чудесним чином випадає. А внизу сидить людина. Це добре, якщо він впаде ручкою вниз…