Views:
343

З 1 січня 2018 року діють нові норми безмитного ввезення на територію України особистих речей. На все що вище норми буде діяти спеціальний податок на додану вартість. Зараз, на Україну безмитно можна ввозити товари на суму не більше 500 євро і вагою не більше 50 кг. Крім того, ця норма діє за умови, що чоловік не був на території України найближчі 24 години і в’їжджає не частіше ніж один раз на 72 години. При виходу за межі встановлених норм, необхідно буде сплатити податок який стягується у місцевій валюті — гривні.

Окремо можна виділити і те, що ПДВ не торкнеться особистих речей пасажира, які він переміщує з метою некомерційного використання.

Також, податок не сплачується при переміщенні фотоапарата, відеокамери та аксесуарів до них. Безмитно можна ввозити бінокль, не більше двох переносних музичних інструментів, один магнітофон, диктофон, програвач дисків один переносний телевізор і одну переносну друкарську машинку, два мобільних телефони, три флеш-карти, двоє годин, два калькулятора.

Більш детально про безмитні норми ввезення в Україну у 2018 році радимо почитати на офіційному сайті Державної фіскальної слубы України.