Views:
475

Надувна байдарка з елементами поздовжнього каркаса Вікінг 4.7. Хороша човен для тривалих подорожей.На офіційному сайті фірми «Акваграфика» говориться, що байдарка зроблена для катання на озерах, прибережної частини моря, подорожей, і для порожистих сплавах на річках невеликий складності.

Сама по собі байдарка зроблена якісно, матеріал міцний, і якоїсь невпевненості немає.

Середня швидкість, з якою мені вдалося сплавлятися по Німану становила приблизно 6-7 км/ч. При цьому нас було 2 людини, загальна маса (разом з вантажем) приблизно 200 кг. Речі (намет, їжа, спальники тощо) були складені в середній відсік і закриті.

Частина спорядження було упаковано в гермомешок і складирировано в кормі.Що стосується транспортування, то тут все просто. Рюкзак (гермомешок) на 90 літрів, і вагу в районі 20 кг. Скажу відразу, що непідготовленій людині буде важко. Цей рюкзак не каркасний, тому спина з незвички втомлюється миттєво. За окрему плату є і каркасні рюкзаки.

Для особливо ледачих дивіться відео огляд на ютубі. Підписуйтесь на канал і ставте лайки… )))

Підсумок

Байдарка відмінно підходить для самостійних, тривалих сплавів, тільки я б рекомендував хоча б одному пасажиру мати певний досвід в цьому вигляді, т. к. новачки можуть зіткнутися з деякими труднощами… Якщо що не розповів, в коментарях задавайте питання, спробую відповісти…