Views:
131

Замовив собі сонячну на Aliexpress з Китаю. Думав все буде класно. Буду повністю автономний. А ось і ні.

Посилка прийшла швидка. Буквально за кілька тижнів. Сама панель була упакована добротно. Претензій до продавця ніяких. Однак її функціональність мене трохи насторожила. Вартість цього товару для виживання склала $17.

Технічні характеристики

5W, 4.5 V 1.1 A — ці цифри мені мало про що говорять. Я так розумію 5 Ват, 4,5 Вольта, і 1.1 Ампер. Якщо щось не так, пишіть в коментарях…

Тягался я з нею кілька походів і сплавів: за Нарочанскому парку, сплав по Німану, сплав по річці Узлянка, Нарочанка, Вілія, і за підсумком я зробив висновок, що краще б я купив PowerBank для зарядки телефону. Т. к. щось у мене не виходило. Електрика начебто є, а от зарядити телефон воно не може.

Правда, панель зарядила інше зарядний пристрій, яке я тягав з собою, і це в тривалих автономних походах може непогано допомогти, однак якщо ви йдете в похід на 2-3 дні, то краще купити PowerBank. По грошам вийде приблизно однаково. І від погоди ви не будете залежати. Т. к. в похмурий день, панелька виробляє дуже мало електрики. А якщо ви ще і в лісі, то тоді зовсім все погано.

Підсумок. Знав би, що так буде, замовив би краще собі PowerBank на 15000 маг або 20000 маг. Тоді був би спокійний та і місце в рюкзаку було б побільше. Детальніше дивіться на моєму відео.