Views:
203

Після церкви Святого Михайла, Євген везе мене у Свято-Успенський Жировицький монастир в селі Жировичи, Білорусь. Монастир є одним з головних центрів білоруського православ’я, і на сьогоднішній день, це найбільший в Білорусі архітектурний ансамбль XVII—XVIII століть.

До речі, майже по дорозі, все-таки трохи відхилилися, і заїхали на щось на зразок контактного зоопарку, який належить монастирю.

Всі тварини ручні, можна прасувати.

Ведмідь реально великий. У зоопарку я таких гігантів ніколи не бачив. Правда і ходив дуже рідко.


А ось Оленя помацати вдалось. Хоча і він підійшов дуже близько.

Свято-Успенський Жировицький монастир

Всередині все класно. Це, напевно, одна з найбільших церков в Білорусі, де я бував. Усередині фотографувати не став. Людей на службі було дуже багато. Здається, що село, однак у суботній вечірній день, не кожна міська церква зможе похвалитися такою кількістю віруючих.

В монастир організовують екскурсії та паломницькі тури. Тут також є Реабілітаційний центр «Анастасис» (у селі Соснівка), який допомагає людям, які страждають алкогольною чи наркотичною залежністю.

В цілому, сам монастир місце цікаве. Якщо взяти екскурсійний тур, то я думаю, екскурсовод зможе розповісти багато корисної інформації, проведе туди, куди простому відвідувачу ходити не можна. Вообщем, це ще раз доводить те, що в Білорусі є багато історичних місць, куди можна з’їздити обов’язково. Подорожувати по Рідній країні, іноді може бути цікавіше, ніж їхати кудись за кардон…