Views:
128

Республіка Татарстан прийняла понад 3.4 млн. туристів в 2018 році. Порівняно з 2017 роком приріст турпотоку склав приблизно на 10%. Найбільш популярним напрямком у республіці стало місто Казань. Найбільше, в Казані туристи відвідують Казанський Кремль (найдавніший архітектурний і археологічний пам’ятник). Заради справедливості варто відзначити, що в 2018 році, місто Казань був містом-організатором Чемпіонату світу з футболу FIFA-2018, що позитивно позначилося на туристичному потоці.

Цікаві факти про Казань

Місто засноване в 1005 році, станом на 2018 році, в столиці Татарстану проживає понад 1 200 000 чоловік. Основні національності: росіяни, татари, чуваші. Основна релігія: мусульмани і православні. Телефонний код міста Казань +7 843 поштовий індекс 420xxx. Казанський кремль входить в число об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як дістатися до Казані

Відстань від Москви до Казані по дорозі М7 (Е22) становить 810 кілометрів. Якщо їхати без пробок і зупинок, то можна доїхати приблизно за 12-14 годин. При цьому ми Нижній Новгород об’їжджаємо по кільцевій. Якщо заїжджати у НАКЛАДНІЙ, то з часу будемо їхати майже добу, а то й більше. У Нижньому, в години пік, на в’їздах і виїздах з міста утворюються багатокілометрові пробки. Дорога до Нижнього Новгорода з Казані йде двухполостная, а вже з Нижнього до Москви четырехполостная автомагістраль.

По дорозі дорозі М7 (Е22) часто зустрічаються автозаправні комплекси, на яких можна поїсти або недорого переночувати (мотель). Вартість ночівлі в районі $5 з особи.


Зупиниться в Казані можна в готелі, або зняти квартиру подобово. Все залежить від мети вашого візиту і від кількості осіб. Квартиру в центрі, недалеко від Кремля, в низький сезон можна зняти за $25-$30. Готель може коштувати в кілька разів дорожче. Усі пропозиції можна подивитися на BOOKING.com

З Москви в Казань на літаку

З Москви в Казань сьогодні літають безліч авіакомпаній, які пропонують своїм пасажирам недорогі регулярні рейси. Відстань від аеропорту до міста всього 20 кілометрів і 27 кілометрів до центру. Вартість трансферу KIWI TAXI складе приблизно $15-$20 за тарифом економ в незавантажене час. Яндекс Таксі буде коштувати ще дешевше.

Вартість авіаперельоту з Москви до Казані, бюджетними авіалініями, становить приблизно 2000-3000 рублів, або $30-40 в еквіваленті (курс 70). За багаж доведеться доплатити від 15%-20% і вище від вартості квитка. Час у польоті від один-два години. Подивитися всі пропозиції по перельоту можна на AviaSales.ru

См. також Норми провозу багажу на борту літака в 2019 році

З Москви в Казань на поїзді і автобусі

Один з найдешевших способів доїхати з Москви в Казань на поїзді. Час в дорозі складе від 12 годин, а вартість квитка від 900 рублів (від $13) і вище. Так, на сервісі купівлі залізничних квитків TUTU.ru вартість проїзду, залежно від типу, може зрости в кілька разів.

Тут же, ми можемо купити квиток на автобус. Вартість стартує від 1 320 російських рублів (майже $14, курс 70). Час у дорозі 14 годин.

У цілому, як ми бачимо, Казань сьогодні є великим транспортним вузлом, що дозволяє з кожним роком збільшувати турпотік в це місто. Проте, можна припустити, що 2019 рік, незважаючи на всі зусилля влади, навряд чи зможе повторити успіх минулого року. Адже чемпіонат світу з футболу вже пройшов…