Views:
348

Траса М1 (Е30 міжнародне значення), в народі називають «Олімпійка», будувалася до Московської олімпіади. Від старту і до фінішу з’єднує Нижній Новгород і Берлін. З серпня 2013 року за проїзд по М1 потрібно платити, тобто дорога стала платною для транспортних засобів, чия вага перевищує 3,5 тонн.

Я їхав по цій дорозі на початку травня, тобто фактично, після зими. Дорога знаходиться в непоганому стані. Виїхав з Москви вранці, і приїхав до Мінська після обіду. Середня швидкість руху 100-110 км/ч.

Вся дорога напхана автоматичними камерами швидкості (фото радарами), практично кожен населений пункт має попереджувальний знак про фотофіксацію. А їх на всьому шляху дуже багато.

Наприклад в Білорусі, траси з’єднують великі обласні центри проходять по стороні населених пунктів. І скидати швидкість потрібно тільки на рідкісних пішохідних переходах…

Фактчески, кордон між РФ і РБ відсутня. Звичайно, є певний КПП, де як я зрозумів, оглядають або оглядають всякі фури та вантажні авто. На всій дорозі є страхові ларьки, а ближче до кордону їх стає все більше. Тут можна оформити Зелену карту в Білорусь і в Європу.

Відстань від Москви до Мінська з М1 (МКАД-МКАД) приблизно 700 км. На машині, з зупинками, я доїхав годин за 8. Пару зупинок на каву і заправка. Без напрягу. Їхати можна. У Білорусі дороги трохи краще так і дозволена швидкість для легкових авто до 120 км/ч. В цілому, дорога гарна, їхати можна…

Дивіться також невелике відео Траси М-1 Москва-Мінськ. Блін, Ютуб прибрав стабілізацію, тому, трошки трясеться. Сорян…))