Views:
257

Нещодавно я писав про бюджетну авіакомпанію «Перемога», Росія. Про те, що в принципі, якщо брати квиток за місяць до вильоту, то все дуже подобається, особливо вартість перельоту. Однак, якщо дата вильоту вже на носі, то вартість перельоту істотно зростає. Тому, слід пошукати квиток іншої авіакомпанії. Так я і зробив.

Мені треба було летіти з Ростова на Дону в Перм. Звичайно, прямий рейс і недорогий рейс знайти було складно, особливо на ті дати, які мене цікавили. Але нічого страшного. Вийшло підібрати з Ростова на Дону в Москву, там приблизно 6 годин очікування, і виліт на Перм, до аеропорту Велике Савіно. Писати я буду як про один політ.

Аеропорт в Ростові на Дону.

Аеропорт в Ростові на Дону.
Ростов на Дону аеропорт.
Ростов на Дону аеропорт.

Відразу хочу відзначити, що квиток купувався за два тижні до вильоту. Авіакомпанія «Перемога» не могла похвалитися низькою ціною, тому вибір впав на авіакомпанію «Аерофлот». До того ж, як пише Вікіпедія, середній вік літаків у Аерофлоту становить не більше 5-ти років, що для мене є важливим критерієм при пошуку. Ну і за підсумком, квиток був знайдений. Ціна з пересадкою 7800 рублів (~$130). У той час як у Перемоги, ціна за два перельоту наближалася до 10 тисяч. І це з обмеженим багажем і без харчування.

Ростов на Дону, аеропорт. Проходимо контроль. В цей раз якісь підвищені заходи. Просять включити ноутбук. Обмеження по багажу стандартні:

 • Не більше 10 кг в салон.
 • Багаж не більше 23 кг
 • Норми провозу багажу в кабіну (салон) компанії «Аерофлот»

  І це все за ціну, яка нижче, ніж у Перемоги. Сказати чесно, я трохи не вмію шукати авіаквитки, за мене це робили знайомі. І я навіть на старті не повірив, що так може бути. Але тепер я знаю точно, що концентруватися на якійсь одній авіакомпанії собі дорожче.

  У літаку аерофлоту набагато більше місця між сидіннями, спинки відкладаються. Якщо встигнеш, то можна вибрати місце. Організовано харчування на борту. З Ростова до Москви я всю дорогу проспав. Хоча летіти приблизно 2 години, носили напої і по-моєму бутерброди.


  Харчування на борту літака компанії Аерофлот.

  Пересадка в Москві, аеропорт Шереметьєво. Знайшов вільні сидіння і дивився, як паркуються літаки і працюють різні служби аеропорту.

  Аеропорт Шереметьєво.
  Аеропорт Шереметьєво в Москві.
  Аеропорт Шереметьєво в Москві.
  Аеропорт Шереметьєво в Москві.

  Отже, оголошують посадку. Я сідаю на свій рейс. В цей раз вже виспався. Думаю поїсти. Відразу зазначу, що ціни на їжу в аеропорту Шереметьєво практично в кілька разів вище, ніж якщо б поїсти просто в Москві, або де-небудь за межами аеропорту. Не знаю з чим це пов’язано. Мабуть просто, що б більше заробити…

  Туди-сюди і зліт. Летимо. Все стандартно. Набрали висоту. Можна відкинути крісло і відпочити. З Москви до Пермі летіти не більше 2-х годин. Час мине швидко. В цей раз зайняти місце біля вікна не вийшло. Залишалися тільки або по середині, або біля проходу. Взяв біля проходу.

  В принципі, їжу стали розвозити практично відразу. Хвилин через 20. Погано, що я взяв місце майже у хвості літака. Розвезення починають з носа. Харчування мені сподобалося. Для двогодинного перельоту в самий раз. Чай, кава, кола, вода і т. д. Не багато, але майже ситно.

  Ніби і все. Аерофлотом летіти мені сподобалося більше, ніж на Перемогу. Хоча повторюся, на останній може бути значно дешевше, якщо планувати поїздку заздалегідь.

  Якщо ви літали компанією Аерофлот, то будь ласка, залиште свій відгук у коментарі.