Views:
121

Вирішили ми в цьому році відпочити. Назбирали грошей. Поїхали в Туреччину тому що відпустка припав на червень місяць. Вибирали між Кіпром і Грецією. Все-таки Європа, і ці країни більш цивілізовані. Оскільки на відпочинок зібралася вся моя сім’я: дружина, трирічний син і я, то розглядалися варіанти де не сильно жарко в цей час, і де тепла вода. Мінімальний поріг 23-24 градуси. Тому і Туреччина, тут тепле море в червні. Була думка про Єгипет, але там вже дуже жарко. Дитині в такому віці впоратися з жарким кліматом буде важко.

Готель

Готель вибирався з урахуванням того що у мене в сім’ї маленька дитина. При виборі готелю дуже допоміг мені ТОПХОТЕЛС.РУ. Багато відгуків, фотографії. Але на старті, все-таки ми обійшли туроператорів, які допомогли мені зменшити коло готелів при виборі.

Критерії вибору готелю:

1. Велика територія. Є час чим зайнятися ввечері, щоб не сидіти в номері.

2. Дитяче харчування. Дієтичне, не гостре.

3. Пісочний пляж з пологим заходом в море (для дитини).

4. Перша лінія. Гарно повечеряти з видом на воду і захід.

Вибрали готель Lonicera World Hotels 4*.

Трохи про дорогу

Виліт через аеропорт в Україні, Бориспіль. Летіли близько 3-х годин. У Туреччині по прильоту нас забрав автобус, який доставив в готель. Все стандартно.

По приїзду (близько 9 ранку), щоб заселиться в хороший корпус, я дав грошей ($20). Правда довелося почекати, поки наш номер звільнився. Заселили після обіду. Браслети одягнули відразу, і ми ще встигли на сніданок.

Порада на майбутнє: покладіть в сумку легкі речі, щоб якщо доведеться чекати, можна було переодягнутися і прогулятися по місцю.

Lonicera World Hotels 4*

Територія готелю дійсно велика. Увечері є місце де погуляти, на що подивитися. Для дитини величезна кількість розваг. Безкоштовна дитячий майданчик (гірочки, пісочниця, гойдалки тощо).

Поруч платна майданчик, де на прокат можна взяти машинки, велосипеди і купа всяких ігрових автоматів. Ціни пристойні. Але тут так скрізь. Все що не безкоштовно, все коштує грошей.

Для діток постарше є маленький теніс, великий теніс, баскетбольний майданчик – все це безкоштовно. Вдень, ввечері працюють аніматори.
Харчування

Стандартне для 4* зірок харчування. Фрукти, алкоголь. Правда фруктів з вибору було не дуже багато (кавуни, яблука, нектарин, груші, сухофрукти). М’ясо: копчене, варене, смажене. Багато свіжих овочів, салати. Випічка. Їжа сподобалася. Все свіже і смачне. Місця за столиком знайти не проблема.


Пляж

Море поруч, місце було, але якщо приходити не рано, то місце треба було пошукати. Проблем з пошуком не було. На початку червня вода була приблизно під 23 градуси. Чиста, чистіше ніж на Чорному чи Азовському морі, але брудніше, ніж у Єгипті. Рибок в ній не видно…

Пляж прибирається, бичків і огризків я не бачив.У корпусах D і F більше іноземців, німці. Ніби як у них та умови трохи краще.

По погоді теж пощастило. Було десь 30-35 градусів. Спека сильно не відчувалася, тому що було багато рослинності, багато дерев.

На території готелю продають багато екскурсій. Якщо брати у місцевих бариг, то буде дешевше. Ціни в 2015 році:

Подорож на яхті в Сіде — $30.

Рафтинг по гірській річці на надувних човнах — $30.

Пробні занурення (дайвінг) і денні курси — $60.

Яхта тур в Аланії — $25.

Яхта тур в Манавгат — $25.

Дельфін тур — $20.

Памукалле (вапнякові тераси) — $60.

Аквапарк — $40.

Ми самі їздили в Аланію. Там є магазини фіксованих цін, де в принципі, речі якісні і коштують дешевше, ніж у Росії та Білорусі. Крім того, це справжні турецькі, не Китай.

В Аланьї можна з’їздити подивитися стару фортецею В інтернеті написано як дістатися. Все просто. Громадський транспорт коштує недорого.


Висновок. За путівку на 7 днів за трьох ми віддали близько $1600. Відпочинок нам сподобався, може бути 7 днів здалося мало, в наступний раз полетимо на більший час. На місці ми витратили ще десь $400. В основному ми витрачалися тільки на одяг собі і дитині.

Якщо сказати коротко, то це оптимальний готель для відпочинку з сім’єю і дитиною.

Спасибі Дмитру, який надіслав статтю і фотографії.