Views:
375

Невелика, одноденна вилазка, Дитячий оздоровчий центр (табір) «ДОМАНОВЕ». Колись один з найбільших таборів Білорусі. Ліквідовано (перестав працювати) в 2005 році. До цього належав Мінським приборостроительному заводу, хоча на Онлайнере пишуть, що володіло табором підприємство «Амкодор-Белавр». Можливо, десь є ще один табір з такою ж назвою.

Табір знаходиться в 55 км від Мінська, в бік Молодечно, недалеко від залізничної станції Мясота (2-3 км). Розпочав свою роботу на початку 1980-х років і закрився в 2004. Сьогодні, об’єкт законсервований і виставлений на продаж. Влітку 2018, як писав Онлайнер, табір продавався через аукціон з початковою ціною 2 144 315 білоруських рублів, це більше ніж $1 000 000. Логіка влади не зовсім зрозуміла. Продавати такий об’єкт за такі гроші, який покинутий вже 15 років, і крім як бетону і цегли від нього нічого не залишилося. Як по мені, так табір потрібно було продавати або відразу, або зараз віддавати задарма, але з гарантією реалізації певних інвестицій у відновлення та розвиток.

Віддайте безкоштовно, нехай інвестор вкладе гроші, це при будь-якому розкладі забезпечить робочі місця, податки, розвиток місцевої інфраструктури. Але ні, нікому такий план не потрібен. Краще на старті зробити ціну космос, а що потім буде, нікого не хвилює. З кожним роком територія і будівлі все більше приходять в непридатність. Комунікації швидше за все вже треба міняти, будівлі всередині вже сипляться самі по собі. І за це один мільйон? Жах… Хлопці, що ви курите?!

Фоты трохи в різнобій, знімав на фотік, то на телефон.Вообщем ось так виглядає сьогодні колись один з найбільших дитячих таборів країни. Мені чомусь здається, що за ту ціну, яку виставили продавці, його ніколи не куплять. Отже, об’єкт остаточно буде зруйнований. Навіть незважаючи на те, що сьогодні він начебто як законсервований, толку нуль. Цілі вікна — ну і що, все одно їх треба міняти на вікна ПВХ і т. д.

Вилазка вийшла слабенькою. Посмажили сало на вогні, побродили по табору. Вийшло залізти в одну будівлю, і в один підвал. Нічого цікавого там не було. Звичайна заброшка. У Білорусі, на жаль, таких місць дуже багато. Бюрократичний апарат і завищені ціни відштовхують потенційних покупців. А шкода…

View this post on Instagram

Покинутий дитячий оздоровчий табір “ДОМАНОВО”, до середини 90-х років носив назву “ЛЕНІНЕЦЬ”. Працював начебто до 2003 року. За 15 років природа взяла своє. На корпусах замки, вікна цілі, метал не розкрадений. Навіть є сторож. В будівлі не потрапити. Поруч ще один літній табір, який поки ще працює. Білорусь, ж.д. ст. Уша. Мінська обл. Молодеченский район. #білорусь #закинутки #заброшкибеларуси #осінь #мінськ #молодечно #природа #пионерскийлагерь #історія #belarus #belarusgram #building #hike #minsk #stalker #travelphoto #followme #followforfollow #likeme #likeforlike

A post shared by @ lovehike.ru on Nov 18, 2018 at 5:51am PST

Друзі, якщо вам сподобалася стаття, то ви можете поділиться нею в соціальних мережах за допомогою кнопок, які трохи нижче. Також, найближчим часом буде відео про Доманово.

Передплачуйте у ВК https://vk.com/lovehike

Відпочивали в таборі? Поділіться в коментарі…