Views:
137

Залізничний вокзал в Мінську це велике, сучасне, відносно молоде багатоповерховий будинок. Залізнична станція називається «Мінськ-Пасажирський». Вокзал
розташована між станціями Мінськ-Південний і Інститут культури на вулиці Бобруйської, станція метро ” Площа Леніна (синя гілка).

Від кінцевих станцій метро (синя гілка) добиратися до вокзалу по часу приблизно: Уруччя — 20-25 хвилин, Малинівка — 15-20 хвилин. Червона гілка: Могилевська і Кам’яна гірка — приблизно 30 хвилин (одна пересадка на синю гілку на ст. метро Жовтнева).

Вокзал багаторівневий. Самий нижній поверх веде до метро і виходу на платформи. Також, тут (у напрямку до метро) розташована камера зберігання і чоловічий і жіночий туалети. У центральній частині, на першому і другому рівні (поверсі) стоять невеликі буфети, де можна купити поїсти або попити. Також, буфети є і на верхніх поверхах.


Квиткові каси на залізничному вокзалі знаходяться на другому поверсі (де центральний вхід по праву або ліву сторону). Тут же є велике інформаційне табло, де вказується розклад.

Вгору по центральному ескалатору і ми потрапляємо у великий сучасний зал очікування, в кінці якого є сувенірні лавки і фаст-фуд. На 3-му поверсі ресторан.
Зал очікування на залізничному вокзалі в Мінську, другий поверх.

Також, на залізничному вокзалі в Мінську є відділення пошти, інфокіоск, банкомати та пункти обміну валют (нульовий поверх), платний зал очікування для пасажирів з квитками бізнес-класу безкоштовний).

Місце для куріння на вокзалі на вулиці, по обидві сторони від центрального входу. Шукайте табличку, інакше може бути штраф.

Є кілька МакДональдса. Один з яких розташований на 1-му поверсі ТЦ «Галілео». Другий біля будівлі БГУ.


Поруч з вокзалом і ТЦ варто висотна готель, номери в якій коштують відносно недорого.

Центральний автовокзал знаходиться трохи далі від центрального входу в ТЦ на першому поверсі. Тут же і платформи відправлення автобусів. В тому числі, і в Національний аеропорт. Автобуси і маршрутки ходять з самого раннього ранку і до пізнього вечора, інтервал 20-30 хвилин. Вартість квитка трохи більше $2 в еквіваленті. До речі, на таксі, найдешевший тариф буде коштує від $15 в еквіваленті. Оплата тільки в білоруських рублях.

У Мінську працює сервіс Яндекс Таксі і UBER, тому, наприклад, Росіяни, можуть без проблем викликати собі автомобіль аеропорт використовуючи свій смартфон. Wi-FI є на вокзалі або в Макдональдсі.

В цілому, на залізничному вокзалі в Мінську є вся необхідна інфраструктура. Тому, якщо щось не можете знайти, запитайте у працівників або у співробітників міліції.