Бронювання залізничних квитків

8-4-2019

У період відпусток, багато хто не може відбутися в черзі залізничних кас, щоб придбати квитки для себе і своїх близьких, а також вчасно виїхати у відрядження або ділові поїздки. Плануючи будь-яку поїздку на відпочинок або відрядження ви можете забронювати ж/д квиток не виходячи зі свого будинку. Такий сервіс дуже зручний для ділових людей, а також людей, що живуть далеко від вокзалу.

Хочемо порекомендувати вибрати заказать билет на поезд онлайн

У всьому сучасному світі покупка і бронювання залізничних квитків онлайн користується великою популярністю. Адже для здійснення покупки квитка, а також його бронювання не варто навіть виходити з дому. Такий сервіс дає пасажирам здійснити інтернет-замовлення залізничних квитків на поїзди протягом декількох хвилин. Для замовлення квитків онлайн, вам необхідно чітко розпланувати станції відправлення та прибуття, переважний час, а також передбачувану дату вашої поїздки. Всі ці дані обов’язково враховуються при оформленні замовлення.

Після оформлення замовлення, вам потрібно буде його оплатити будь-яким, зручним для вас, способом. Для більшої зручності клієнтів розроблено спосіб оплати за безготівковим розрахунком, за карткою Visa Master. У разі успішної оплати вашого замовлення, ви отримуєте цифровий код бронювання по телефону. В наслідок, пред’являючи цей код в залізничних автоматизованих касах, Ви отримуєте заброньований вами квиток.