Чи можна в’їхати в іспанію в covid-19

6-27-2021

Правила в’їзду covid – 19 для в’їзду в іспанію наступні:

– з / за меж іспанії:

Іспанські кордони https://covidcrossborders.com/ru/ru-spain-in відкриті без обмежень для поїздок в список обраних країн, який ви можете знайти на сторінці іспанія офіційного сайту європейського союзу reopen europe. Це означає, що туристи з окремих країн можуть приїжджати в іспанію.до 8 травня 2021 року уряд каталонії встановив, що в’їзд до каталонії (барселона знаходиться в каталонії) дозволений тільки для поїздок у справах першої необхідності, проте це обмеження знімається з 9 травня 2021 року. Коли діяло каталонське обмеження на в’їзд, до 8 травня, було неясно, чи поширюється це каталонське обмеження тільки на поїздки по іспанії або також на міжнародні поїздки в барселону і з неї.

Ви повинні знати, що тільки уряд іспанії має право закривати або відкривати свої європейські кордони. Тому уряд каталонії не може відмовити у в’їзді в каталонську область або виїзді з каталонської області мандрівникам, які прибули з-за меж іспанії. Навіть коли діяло обмеження на в’їзд в каталонію, мандрівники з вищезгаданого списку обраних країн могли в’їжджати в іспанію, оскільки кордони іспанії відкриті, і тому європейські мандрівники могли в’їжджати в каталонію і барселону.

Обмеження на в’їзд і виїзд з каталонії до 8 травня поширюється тільки на поїздки по іспанії. Тобто: ви не могли потрапити в каталонію, якщо були вихідцем з мадрида або будь-якого іншого іспанського регіону.оскільки ситуація з коронавірусом швидко змінюється, деякі обмеження можуть застосовуватися до окремих країн, тому ми рекомендуємо вам перевірити останні оновлення, що стосуються іспанії, на сторінці іспанія офіційного сайту європейського союзу “відкрити європу”. Ми також рекомендуємо вам перевірити офіційну сторінку уряду каталонії про обмеження covid-19 на всій території каталонії , щоб бути в курсі будь-яких обмежень на території каталонії.- з / в інші регіони іспанії:з 9 травня 2021 року більше немає обмежень на в’їзд в каталонію з іншого іспанського регіону, що означає, що ви можете в’їхати в каталонію з будь-якого іншого іспанського регіону за умови, що немає обмежень на виїзд з цього іспанського регіону. Тобто: тепер ви можете вільно подорожувати з мадрида в барселону.

Аналогічним чином, з 9 травня більше немає обмежень на виїзд з каталонії в інший іспанський регіон, за умови, що в тому регіоні іспанії, куди ви хочете поїхати, немає обмежень на в’їзд. Тобто: тепер ви можете вільно подорожувати з барселони в мадрид.

Для довідки: до 8 травня 2021 року каталонське уряд встановив, що ніхто не може в’їхати або виїхати з каталонії з іншого іспанського регіону, за винятком таких винятків:- відвідування медичних і соціальних центрів – вихід на роботу або виконання ділових, інституційних або юридичних зобов’язань – відвідування школи та університету – повернення додому – допомога літнім людям, залежним і вразливим людям – відвідування фінансових або страхових установ виконання термінових дій в державних, судових чи нотаріальних організаціях- оновлення дозволів і офіційних документів, а також адміністративні процедури, що не терплять зволікання – здача іспитів або тестів, що не терплять зволікання – форс-мажорні обставини або ситуація реальної необхідності – будь-яка інша діяльність аналогічного характеру, ніж перераховані вище винятки, яка може бути оправданаобмеження мобільності в каталонії і з/в інші регіони іспанії можуть змінюватися. Ми рекомендуємо вам перевіряти нашу сторінку оновлень covid для отримання останньої інформації, чутливої до часу.останні новини, пов’язані з covid, в барселоні

Для поїздки з франції в барселону на автомобілі вам знадобляться наступні документи:

1. Якщо ви їдете по франції під час комендантської години у франції, вам необхідно виконати наступні вимоги довідка про звільнення від сплати штрафів у комендантську годину у франції

1 комендантська година у франції:21:00 – 06:00

Примітка: сертифікат про звільнення від сплати податків доступний тільки французькою мовою. Ми рекомендуємо вам використовувати google translate для розуміння документа, якщо ви не володієте французькою мовою.

2. З 30 березня 2021 року, якщо ви перетинаєте іспанський кордон на автомобілі з франції, вам буде потрібно довідка про проїзд з негативним тестом плр , зроблена протягом 72 годин до прибуття в іспанію, тобто до перетину кордону.до 29 березня аналіз на плр був потрібний тільки для прибувають до іспанії з франції повітряним і морським транспортом. З 30 березня вимога перевірки covid також застосовується до прибувають в іспанію з франції наземним транспортом.тести tma (transcription-mediated amplification) і rt-lamp (reverse transcriptase loop-mediated isothermal amplification) також приймаються для в’їзду в іспанію з франції.сертифікати про проходження тесту covid для в’їзду в іспанію з франції потрібні з 6-річного віку.

3. Ваше дійсне посвідчення особи або паспорт.форми медичного контролю необхідні тільки в тому випадку, якщо ви подорожуєте з франції в барселону по повітрю або по морю.

Однак вимоги для в’їзду в іспанію можуть змінюватися щодня, і ми настійно рекомендуємо вам ознайомитися з останніми вимогами на сайті іспанської служби охорони здоров’я covid-19 .

Якщо у вас з’явилися симптоми covid-19 під час перебування в барселоні, ви можете замовити онлайн-консультацію з лікарем на вашій рідній мові для діагностики коронавірусу. Більш детальну інформацію ви знайдете на цій сторінці: covid-19 онлайн відео консультація з лікарем.

Для зворотної подорожі з барселони до франції на автомобілі вам знадобляться наступні документи:

1. З 31 січня необхідно мати довідку про поїздку з негативним тестом плр , зроблену за 72 години до прибуття до франції. Вона дійсна для прибуття до франції повітряним, морським або наземним транспортом.

2. Ваше дійсне посвідчення особи або паспорт.

3. Ваш довідка про звільнення від роботи під час комендантської години у франції тільки якщо ви їдете по франції в години комендантської години.

1 комендантська година у франції:21:00 – 06:00

Примітка: сертифікат про звільнення від сплати податків доступний тільки французькою мовою. Ми рекомендуємо вам використовувати google translate для розуміння документа, якщо ви не володієте французькою мовою.

Якщо ви хочете дізнатися більше про вимоги covid – 19 для подорожей між францією та барселоною та про ситуацію з коронавірусом в барселоні, ми рекомендуємо вам прочитати наші статті нижче: