Огляд ТОП 3 кращих хостелів Харкова за 200 грн

6-7-2020

Хостел-відносно недорогий вид готелю зі спільним проживанням. Як і готелі, хостели дуже сильно відрізняються один від одного: деяким більше підходить назва “нічліжка”, інші можуть дати фору хорошим готелям.

На сьогоднішній момент на сайті Booking є інформація про 30 хостелах в Харкові, в реальності їх набагато більше. Перед написанням даної статті ми відібрали 10 найцікавіших хостелів в Харкові і відвідали їх, для того щоб відібрати 3 кращих.

1
CENTRAL HOSTEL Харків на Пушкінській, 40

Central Hostel-дизайн-хостел в самому центрі міста біля метро. Відкритий у серпні 2019 року. Інтер’єр хостелу оформлений творами Сальвадора Далі. Складається з 6 номерів по 4 людини (присутні жіночі номери), також є 3 ванні кімнати і кухня. Хочеться відзначити зручне рішення-всі кімнати оформлені різними кольорами, карта-ключ (відкриває вхід в хостел, кімнату свого кольору і індивідуальний локер) пофарбована так само в колір дверей кімнати, так що ви ніколи не переплутаєте і випадково не зайдете в чужу не закриту кімнату.

Сайт: https://hostel.kharkiv.ua/?lang=uk

Ціна: 190 грн-230 грн

Метро: 50 м

Рейтинг на Booking: 9.5

Плюси: дизайн, Шумоізоляція, повний набір побутової техніки, розташування

Мінуси: 4-й поверх, невелика загальна зона.

2
Хостел Station на Полтавському Шляху, 60

Хостел Station-дизайн-хостел розташований в безпосередній близькості від залізничного вокзалу. Інтер’єр оформлений в стилі “станція залізниці”. незважаючи на близькість вокзалу, шум поїздів практично не чути в кімнатах. Хостел складається з індивідуальних номерів, 4-х місцевих – 10 місцевих номерів, окремої кухні і просторої загальної зони.

Ціна: 180 грн ( 10 осіб в кімнаті) – 700 грн (індивідуальний номер)

Метро: 50 м

Рейтинг на Booking: 9.3

Плюси: простора загальна зона, санвузли розділені з душовими, розташування

Мінуси: плата за рушник 30 грн, маленький холодильник, недолік шумоізоляції

3
Хостели Sputnik і Ride на Конторській, 9

Хостели Sputnik і Ride-це два хостели, керовані однією компанією. Розташовані відносно близько до центру на відстані 2 км один від одного. Хостели рівноцінні, тому при поселенні Адміністрація на свій розсуд селить в один з них (незалежно від бронювання). Адміністратори хостелу привітні і добре володіють англійською мовою. Розміщення в хостелах в 4, 8 і 12 місних номерах. Досить тиха обстановка на вулиці створює додатковий затишок в номерах. Якщо ви подорожуєте на машині, на вулиці для вас завжди знайдеться вільне місце для паркування.