Пам’ятники Одеси

3-6-2020
Картинки по запросу "Пам'ятники Одеси"

Одеса – дивовижне місто, він вражає багатьох туристів своєю архітектурою, історією, красивою набережною, музеями. В Одесі дуже багато оригінальних пам’яток, які розташовані по всьому місту. Перед поїздкою до Одеси головне заздалегідь забронювати житло на planetofhotels. com, в якому ви зможе відпочивати після довгих екскурсій. Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/around-the-city/wild-catacombs/

Пам’ятник Рішельє є одним з найголовніших, багато хто називає його візитною карткою. Цей француз, відбитий в бронзовій скульптурі, зробив для Одеси більше, ніж будь-який державний чиновник країни. На пам’ятник зібрали усім містом.
Рішельє має дуже символічну одяг. Він одягнений у римську тогу, тримає меч і три горельєфа. Це символи правосуддя, торгівлі та землеробства. Дуже часто, коли одесити не знають, як правильно відповісти на питання, вони кажуть — Запитай у Дюка. Пам’ятник Апельсину, що врятував Одесу для багатьох здасться недоречним і незвичайним. Однак ті, хто цікавився історією міста, розуміють, чому саме цього фрукти встановили пам’ятники.
Легенда пов’язана з будівництвом морського порту, який збиралася побудувати ще Катерина Друга, але цар Павло хотів скасувати цей указ.

Тільки де Ребас знав про кохання Павла до апельсинів, він спеціально привіз йому улюблений продукт і таким чином добився сотні тисяч рублів на будівництво порту. Пам’ятник виконаний у вигляді апельсина, з однієї половини якого знята шкірка і всередину поміщена статуя Павла, а сам апельсин як би впряжен в трійку коней. Ільф і Петров — відомі письменники родом з Одеси, вони відомі з багатьох книг, особливо Дванадцять стільців і Золоте теля. Пам’ятник у вигляді стільця, який стоїть прямо в центрі міста. Свого роду це подарунок одеситів письменникам, вони не раз згадували Одесу в своїх книгах, при цьому радуючи мільйони читачів відмінним гумором.
Пам’ятник Одесі – мамі був встановлений у двохтисячному році. Він символізував спорідненість всіх одеситів. Одеса – мама стоїть на трьох китах – медицині, мистецтві і торгівлі. В руках вона тримає як би своїх дітей – засновників міста.

Джерело: https://love-odessa.od.ua/