Пасажирські перевезення маршруткою з Києва

9-13-2020

not found

Розвозка персоналу, клієнтів

Замовлення мікроавтобуса, мінівена Київ

Mercedes Vito, Viano на 8 місць

Mercedes Vario на 20 місць

Богдан А-092 на 21-23, 25 місця

Автобус MAN на 30-35 місць

Автобус 2-поверховий на 70-78мест

Mercedes Sprinter на 18 місць

Недорога оренда пасажирських мікроавтобусів в Києві і по Україні. Нерегулярні пасажирські перевезення автобусом, мікроавтобусом:

– телевізор, DVD, CD, mp3, мікрофон;

Пасажирські перевезення недорого і надійно Київ.

Організуємо надійну розвезення співробітників, доставку робітників до місця роботи, розробимо зручний маршрут розвозки.

* Трансфери

Зустріч на вокзалі, перевезення до готелю, трансфер аеропорт Бориспіль / Жуляни (містке багажне відділення для перевезення багажу), трансфер мікроавтобусом, міні автобусом по Києву.

* Туристичні поїздки

Перевезення туристів рекомендованим комфортним мікроавтобусом Mercedes або автобусом MAN по Україні до місць відпочинку і назад.

* Обслуговування весіль

Оренда мікроавтобуса, автобуса на весілля, прокат весільного авто для весілля, перевезення гостей по "весільним пам'яток", розробка цікавого весільного маршруту. Молодятам – знижки.

Організовано замовити мікроавтобус на 20 місць, автобус МАН 30-35 місць для екскурсійної поїздки з Києва до Умані, на фонтани в Вінницю, Почаїв, Чернігів, парк Софіївка, Чорнобиль (Прип'ять), Одеса, Переяслав-Хмельницький, Львів.

* Обслуговування ділових зустрічей, корпоративів

Оренда пасажирського мікроавтобуса, автобуса – відмінне рішення при необхідності колективної поїздки.

* Обслуговування ритуальних заходів

Мікроавтобус на похорон, поминки – турбота про людей в важкий для них період.

* Обслуговування гастрольних турів, концертів, виставок, спортивних змагань, екскурсій

Оренда мікроавтобуса на 20 місць, автобуса на 35 осіб з великим багажником, просторим салоном, м'якими відкидними сидіннями.

* Доставка організованих груп до місця відпочинку: Крим, Карпати

Оренда мікроавтобуса, автобуса у нас – і Ваша поїздка пройде швидко, комфортно і безтурботно.

for journey, trip, tour, excursion in Kiev or Ukraine. You may write us e-mail and we'll answer you.

Fhtylf pfrfp ghjrfn fdnj, ecf? Gfccf; bhcrjuj vbrhjfdnj, ecf rbtd yf cdflm, ec djlbntktv vjcrdf Gfccf; bhcrbq fdnj, ec elj, yjt Hfcgbcfybt Vfhihen Jcnfyjdrf

Одне з пріоритетних напрямків нашої роботи є співпраця з компаніями і підприємствами з перевезення їх співробітників, клієнтів своїм транспортом без посередників.

Ми професійно організовуємо регулярну доставку офісних працівників, робочих бригад, будівельників до місця роботи, а також розвезення людей після закінчення робочого дня, робочої зміни, нерегулярні перевезення корпоративних груп на екскурсії або до місць відпочинку, транспортне обслуговування корпоративів в Києві, Київській області та по Україні . … Читати далі "

+ 38-067-447-29-01

Оренда та замовлення Пасажирських мікроавтобусів Богдан А-092 на 21 і 23, 25 місць (м'які туристичні сидіння, акуратні пасажирські замовні мікроавтобуси – НЕ маршрутки, в основному працюють на службовій розвезення персоналу в місті Київ і по області)

Автобусний парк нашої транспортної компанії:

  • Mercedes Vario на 20 місць (з кондиціонером, можливо з причепом)
  • … Читати далі "

Оренда Замовлення великого двоповерхового автобуса на 70, 75, 78 місць по місту Київ та Україні.

Замовлення двоповерхівки Київ на 78 осіб, ціна – 400грн / год

Замовлення 2етажний автобуса по Укарина, ціна – від 16грн / км

… Читати далі "

Пасажирська перевезення 25-35 чоловік – це досить поширена потреба в наш час. Однак підібрати таку послугу з відповідним транспортом за прийнятною ціною не завжди просто. Перш за все це пов'язано з тим, що повноцінні самі поширений автобус – це великий автобус на 40-50 і більше посадочних місць. Вартість замовлення такого транспорту відповідає його розміру і місткості.

Щоб орендувати автобус дешевше, можна пошукати пасажирський мікроавтобус Мерседес, маршрутку Богдан або Івеко місткістю до 30 місць. У цьому випадку Ви можете заощадити близько 40%. Однак потрібно звернути увагу на наявність кондиціонера, а також комфорт сидінь (відкидні вони), відстань між сидіннями – для комфорту особливо для високих пасажирів, наявність кондиціонера для літа … Читати далі »

Автобусна компанія шукає досвідченого автомеханіка для ремонту і обслуговування автобусів Богдан на нашому СТО в Києві. Для іногородніх є можливість запропонувати житло. Хороші умови, дружний колектив.

Вимоги: обов'язково досвід обслуговування та ремонту автобусів Isuzu Богдан

Умови роботи: ставка 5000грн +%. Житло можемо надана така … Читати далі »

Оренда, прокат и заказ легкового автомобіля Білосніжній Mitsubishi Lancer X, 2013року випуску з Чемна водієм, або чорний KIA Cherato (2008р) – обслуговування весілля, перевезення молодят або гостей або для других урочистих подій в Києві, Київській обл. та по Україні.

Стоимость замовлення – 130грн / годину по Києву. Мінімальне замовлення – 3 години (490грн)

За Межі Києва від 10км розрахунок здійснюється за відстань – 4грн / км (розраховується в две сторони).

(Можливе замовлення на ненормований день «Безліміт» 1500грн + оплата за пальне)

Подача авто по Києву – безкоштовно. Машина з водієм при необх … Читати далі »

+ 38-099-740-70-44

Оренда комфортного пасажирського автобуса для перевезення 30-35 чоловік (комфортний автобус MAN на 35 посадочних місць) в Києві і по Україні.

Професійна організація розвезення співробітників, персонола, робочих, клієнтів автобусом, мікроавтобусом по Києву та Київській обл.

Автобусне обслуговування весіль, екскурсії по Києву та Україні, туристичні походи, доставка людей до місця відпочинку, службові розвозити, перевезення співробітників на корпоративах і т.д. … Читати далі "

СТО по ремонту автобусів Богдан в Києві (Березняки): Досвідчені слюсарі нашої компанії професійно надають послуги з кузовного ремонту, ремонту ходової, двигуна, обслуговування та діагностики автобусів або мікроавтобусів в Києві та Київській обл:

капітальний або частковий ремонт кузова автобусів / мікроавтобусів Богдан, Іван, Газель і т.д.

… Читати далі "

Наші мікроавтобуси не використовуються на міських і приміських маршрутах. Для розвезення ми завжди надаємо КОМФОРТНИЙ, ЧИСТИЙ транспорт з культирнимі водіями:

Пропоную вигідну оренду зручного пасажирського мікроавтобуса для активного відпочинку (рафтинг, сплав по річці, походу на байдарках, пейнтбол), туристичних походів, екскурсійних поїздок.

Також замовлення пасажирського мікроавтобуса з причепом.

Mercedes Vario (більше ніж Sprinter або LT): 20 пасажирських місць, великий багажник, кондиціонер, зручні відкидні сидіння, TV, DVD, mp3.

Фото мікроавтобуса Мерседес: ФОТО

Можливо значно збільшити багажне відділення, якщо зняти задній ряд сидінь. В цьому випадку пасажирський мікроавтобус можна використовувати як гру … Читати далі »

Оренда та замовлення комфортних пасажирських мікроавтобусів Богдан А092 (21 місце) та Мерседес (20 пас.місць) у Києві та Україні.

067-447-29-01; 066-273-88-64

Богдан А092 – 7-метровий автобус СЕРЕДНЯ класу українського виробництва, что віпускається корпорацією «Богдан» з 2003 року. Оскількі ЦІ автобуси віпускаються великими кількостямі, їх дуже много на дорогах України. Такоже смороду експортуються у Россию та Грузію. Автобус має конструкцію кузова, побудовану на шасі та головного агрегатах японських автобусів Isuzu.

1 лютого 2003 року булу Офіційно представлена нова модель малого міського автобуса Б … Читати далі »

У народі з весіллям пов'язано безліч прикмет, обрядів, традицій. У віруючих християн весілля супроводжується вінчанням в церкві.

  • … Читати далі "

Частина нашої компанії крім послуг з перевезення пасажирів та оренди мікроавтобусів також надають послуги

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА для всіх цілей: оподаткування при продажу, заповіті; для заставного майна під кредит; для бухгалтерського обліку: www.realtu.at.ua

Незалежне визначення вартості майна в Києві та Україні:

– квартир;

– будинків, будівель;

– автомобілів, колісних транспортних засобів;

– обладнання;

– комерційної нерухомості.

Всі види СТРАХУВАННЯ майна

Виготовлення … Читати далі »

Що потрібно робити в разі брендування пасажирського мікроавтобуса. Все просто! Необхідність оформлення дозвільних документів регламентується Законом України "Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України "Про правила дорожнього руху» і Наказом МВС (вже скасований) <Про порядок узгодження розміщення реклами на транспортних засобах та встановлення рекламних носіїв>. Закон України "Про рекламу», згідно з яким:

Стаття 18. Реклама на транспорті

1. Розміщення реклами на транспорті погоджується лише з власниками об'єктів транспорту або уповноваженими ними органами (особами). При погодженні розміщення реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється.

2. Розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та правилам дорожнього руху.

3. При усло … Читати далі »

Склад автомобільної аптечки в Україні згідно наказу Міністерства охорони здоров'я.

Перелік л … Читати далі »

Існує маса заходів, коли необхідно скористатися послугами пасажирського мікроавтобуса. Це може бути оренда мікроавтобуса на весілля, замовлення трансферу або екскурсії по Києву, туристична поїздка по Україні або службова розвозка. Не дивлячись на широкий вибір пропозиції, часто буває дуже складно знайти відповідний варіант.В першу чергу, при виборі пасажирського перевізника, необхідно звернути увагу на існуючі Моделі і характеристики пасажирських мікроавтобусів: 1. 6 – 8 пасажирських місць – це мікроавтобуси Mercedes-Benz Vito і Viano, Volkswagen Caravella і Transporter.Цена (станом на 2013року): 100 – 140 грн. / Год, від 4,0 грн / км.2. 8 – 16 пасажирських місць – Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen LT, Ford Tranzit, Volkswagen Transporter.Цена: 120 – 160 грн / год, від 4,0 грн / км.3. 16 – 18 пасажирських місць … Читати далі »

Шкільний автобус – автобус, призначений для … Читати далі »

Київ – столиця і найбільше місто України, місто-герой. Знаходиться на річці Дніпро; є центром Київської агломерації. Дістатися сюди можна з будь-якого куточка України на автобусі, поїзді, літаку. Місто, багатий на пам'ятки, тому у багатьох гостей міста виникає питання, що подивитися в Києві. Для організованих груп до 20 осіб можна орендувати комфортний мікроавтобус для оглядової екскурсії по Києву і околицях. Пам'яток багато, але не всі з них будуть цікаві Вам, а витраченого часу вже не повернеш. Для того щоб в кінці поїздки не виявилося, що Ви не встигли подивитися щось важливе, ознайомтеся з нашим списком. До нього увійшли основні, найбільш цікаві і важливі, пам'ятки Києва. У Києві є що подивитися, просто гуляючи по вулицях в центрі міста. Тут можна побачити безліч цікавих споруд, які представляють историчес … Читати далі »

(Спільний наказ Мінтрансзв'язку і МВС від 4.03.2008 р № 250/100).

Наш пасажирський автопарк:

Mercedes Vario на 20 місць

Богдан А-092 на 21-23 місця

… Читати далі "

від 14 серпня 1 996 р. N 959

особисте страхування від нещасного віпадків

на транспорті

N 2011 року (2011-98-п) від 18.12.98

N 871 (871-2003-п) від 04.06.2003

N 1758 (1758-2004-п) від 25.12.2004

N 640 (640-2007-п) від 20.04.2007

N 125 (125-2008-п) від 27.02.2008

N 146 (146-2011-п) від 23.02.2011

N 256 (256-2012-п) від 28.03.2012}

від нещасного віпадків на транспорті, что додається.

(640-2007-п) від 20.04.2007}

Кабінету Міністрів України: від 2 березня 1993 р. N 155 (155-9 … Читати далі »

Трансфер (від англ. To transfer – переносити, переміщати) – термін, що використовується в російській мові в туристичній, банківської, інноваційно-економічної, спортивної, швейної, психологічної та інших тематиках.

Термін досяг Росії з Європи різними каналами: від франкомовних (трансферт, з буквою «т» на кінці) – найчастіше використовується в професійній лексиці банківських і бухгалтерських працівників; від англомовних (трансфер, без букви «т» на кінці) – використовується в туризмі, наукомістка бізнесі (трансфер технологій) та інших сферах.

Основні значення терміна:

Також хочемо вам порекомендувати Маршрутка