Визначними Пам’ятками Одеси

3-6-2020

not found
Одеса – один з найколоритніших міст країни. Ваш відпочинок в Одесі сам по собі – пам’ятка, але обов’язково варто відвідати знамениті Привоз і Дерибасівську, Одеський Театр опери і балету (другий за красою в Європі) і Потьомкінські сходи (найбільша в країні), монументи ), руїни турецької фортеці в парку Тараса Шевченка, церква Св. Марії Магдалини, а також першокласні музеї – Археологічний (багатюща колекція єгипетських, скіфських і античних старожитностей), Художній, Музей морського флоту, Літературний, Музей західного та східного мистецтва, Історико – краєзнавчий, літературно – меморіальний музей А.
Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/around-the-city/wild-catacombs/
В Одесі знаходиться знамениті Потьомкінські сходи, має 192 сходинки. Ясновельможний князь Воронцов подарував своїй дружині Єлизаветі сходи і коштувала вона місту 800 тис. у її початку стоїть пам’ятник графу (дюку Де Рішельє – засновнику міста). Боффо, який ретельно розробив пропорції споруди. Приїхавши в порт і піднявшись по Потьомкінських сходах, ви вийдете на Приморський бульвар — найкрасивіший у місті. Звідси добре видно панораму порту. Уздовж усього бульвару тягнуться прекрасні архітектурні ансамблі, тут же, біля одного з найкрасивіших будівель Одеси, височить пам’ятник великому російському поету Олександру Сергійовичу Пушкіну. Приморський бульвар — улюблене місце прогулянок мешканців міста і гостей. Великий масив займає Центральний парк культури і відпочинку ім. У парку споруджено пам’ятник Невідомому матросу. Вічно палаючий вогонь у його підніжжя нагадує людям про великий подвиг захисників Одеси. В даний час велика частина вулиці і площа є пішохідними і разом з Міським Садом є одним із самих улюблених місць для відпочинку і прогулянок жителів і гостей міста. Численні готелі Одеси, ресторани, бари, магазини і клуби. Життя на цій вулиці рідко завмирає навіть вночі. Також Горсад традиційно був місцем зустрічі та виставки – продажу одеських художників, такою собі «арт – галереєю», функціональність якої тепер виконує Соборна площа (Соборка).
Видне місце в культурному житті міста і країни займає Державний академічний театр опери і балету. Його портал прикрашений скульптурними групами, алегорично зображають муз — покровительок театру, музики, танцю, комедії і трагедії. Відвідування цього театру залишає незабутнє враження. У ньому бували видатні письменники і композитори, на його сцені виступали великі співаки Шаляпін, Карузо, Собінов. Також Одеса має театрами Музичної Комедії, Російським драматичним театром ім. Іванова, Українським театром, Філармонією та іншими. Пушкіна, Одеському музеї нумізматики та інших.
Готель Лермонтовський запрошує до Одеси.