Визначними Пам’ятками Одеси

3-6-2020

not found
Доставка їжі в Одесі: яку вибрати. Де провести і що подарувати на 8 березня. Де відзначити День народження в Одесі.
Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/around-the-city/wild-catacombs/
З початком туристичного сезону все частіше можна почути від знайомих з інших міст один і той же питання: що подивитися в Одесі.
Незвичайний арт – об’єкт “оселився” на території заводу 19 травня. Ідея ліхтаря кабельника – саксофоніста належить Станіславі Лісовської. Вона вже не перший рік намагалася реалізувати свою ідею, і навесні цього року вирішила втілювати її на стінах одеських будинків. Так з’явилися вже намальовані ліхтар – лікар і ліхтар – художник. Також Лісовська Станіслава розповіла ua, що планує надалі продовжувати свою серію малюнків з ліхтарями.
Для зручності пішоходів наприкінці травня у дендропарку Перемоги на ставках встановили додатковий кований місток. Його обладнали в районі перешийка між двома верхніми ставками. Він виконаний з кованих деталей в морській стилізації. Є там і якоря, і чайки, і хвилі. Ідея проекту належить коваля художньої ковки Валентину Максиму.
Також в одеському парку Перемоги тепер можна розслабитися на трьох кріслах – лежанках. Їх можна знайти біля ставка, де розміщений фонтан. Ініціатор проекту ‒ одесит Анатолій Кавун. Як розповів він кореспондентові .
За словами Анатолія Кавуна, перші оригінальні лавки встановили в якості подарунка від телепроекту . Шевченка з’явилася парочка ліхтарів, поруч з якою можна сісти на лавці. Цей арт – об’єкт є точною копією ліхтарів в Турині (Італія). Такі скульптурні композиції почали встановлювати в різних містах світу. Схожі ліхтарі є також у Кропивницького та Києві. Поповнення в родині В кінці квітня між пам’ятником Дюку і Катерині II в самому центрі Одеси з’явилася нова скульптура із серії Тетяни Штикало. Нову кішку назвали Софа, її зробили з акрилу і поліефірної смоли. Як розповіла сама Тетяна Штикало, Софа ‒ це образ ситих, задоволених собою одеських кішок. Софа гріється на сонці, відпочиває і мружиться від задоволення. Нагадаємо, на Дерибасівській з’явилася неонова інсталяція .