Як вибрати купальник для маленьких грудей

12-18-2019

Как выбрать купальник для маленьких грудей

Як вибрати фасон і колір купальника. ru представляє самі яскраві і модні купальники на маленьку груди з колекцій відомих компаній. А для тих, хто вважає скромні обсяги недоліком, придумані спеціальні моделі. Купальники для маленьких грудей з ефектом fashion4you.ua візуально зроблять погруддя на розмір більше, особливо якщо у чашок буде низький напівкруглий виріз. Халтер – купальник з зав’язками на шиї – також додає об’єму, але в верхній частині обов’язково повинна бути хоча б тонкий прошарок поролону. Бандо – дуже приваблива модель з ліфом без бретелей. Також хочемо вам порекомендувати купальник для маленьких грудей

На великих грудей він просто не буде триматися, а скромний бюст зробить пишніше за рахунок кісточок, вшитих по боках ліфа, і поролоновою вставки на підставі чашечок. Якщо вибрати злитий купальник – бандо, то він ще візуально подовжить ноги і зробить талію тоншою. Купальники на маленьку груди, яких слід уникати: спортивні з ліфом – маєчкою; бікіні з верхом у вигляді трикутних шматочків, пришитих до тес-емці; бандо з тонкої тканини з ліфом без кісточок і поролону. Суцільно кроєні купальники всі без винятку підходять дівчатам з невеликими грудьми. Особливо добре виглядають моделі з назвою “хай – нек”, у яких бретелі розташовані ближче до шиї.

Якщо ви хочете купити купальник на маленьку груди, яскравий і запам’ятовується, вам сподобаються планджи і мэйлоти. Перші – моделі з глибокими вирізами спереду і на спині, вони акцентують увагу на талії та животі і виглядають досить зухвало навіть на дівчатах із зовсім маленькими грудьми. Схожий фасон мають мэйлоти: багато – багато вирізів, тасьм і ажурних вставок. Таку красу точно варто носити тільки панночкам з дівчачою фігурою. Те ж стосується і купальників з асиметрією: лямка на одному плечі, на жаль, не буде добре тримати бюст другого розміру. У наступаю-чому пляжному сезоні дизайнери роблять ставку на яскраві незвичайні забарвлення. Принти, копіюють пір’я павича, або полотно художників – авангардистів, або психоделічні візерунки чудово виглядають на купальниках. Але фігура для таких моделей повинна бути скромною. Уявіть собі бікіні з візерунком у вигляді риб’ячої луски на пишних формах. І тільки дівчата з маленькими грудьми можуть дозволити собі модні незвичайні купальники кольору металік або з кумедними малюнками: кольори футбольного м’яча, шахової дошки і мішені для стрільби.
Як вибрати фасон і колір купальника.