Як вибрати квитки на автобус

8-4-2019

Как выбрать билеты на автобус
Це додаток доступний тільки в App Store для пристроїв з iOS.
Також хочемо вам порекомендувати квитки на автобус України
Тепер не потрібно їхати на автовокзал, стояти в чергах і втрачати час. Порівнюйте ціни, знаходьте дешеві рейси і бронюйте квитки на міжміські автобуси по найбільш вигідним тарифом онлайн. Басфор співпрацює тільки з офіційними партнерами, автовокзалами і автостанціями. З Басфор ви можете:- Придбати квитки онлайн прямо через додаток;- Дізнатися точне автобусний розклад поїздок по заданому маршруту для конкретного автовокзалу чи автостанції;- Відстежувати знижки від перевізників;- Забронювати квитки на зручну для вас дату;- Вибрати пункт відправлення та прибуття;- Переглядати історію і деталі ваших поїздок;- Легко повернути куплені квитки. Ви можете подивитися автобусний розклад і замовити квитки в наступних містах: Москва, Київ, Мінськ, Прага, Варшава, Санкт – Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Харків, Нижній Новгород, Казань, Челябінськ, Омськ, Самара, Ростов – на – Дону, Уфа, Красноярськ, Перм, Воронеж, Волгоград, Одеса, Дніпро і багатьох інших містах Росії, Україні, Білорусі, Польщі та інших країнах СНД та Європи.
Версія.
Маршрут”.
Давно шукала такий додаток, так як у мене часті поїздки на автобусі. Ще величезний «плюс» у тому, що є знижки. Це радує, тому що я студентка. Один раз довелося їхати на самому незручному місці в автобусі. Ми дуже раді, що наш додаток спростило вам покупку квитків. Сподіваємося і далі бачити вас серед наших користувачів.
Скачав програму, сподобалося зручність інтерфейсу, все інтуїтивно і просто, радує, що сервіс працює з офіційними перевізниками і можливість отримання знижки приємно здивувала, за це окреме спасибі. Дякуємо вас за те, що залишили свій позитивний відгук про нашому додатку. Зі свого боку ми будемо намагатися зробити його ще зручнішим для вас.
Додаток те що треба, користуюся ним вже більше року, замовляю тут квитки на автобуси за найвигіднішими цінами, все зручно і функціонально, спасибі. Ми дуже раді, що наш додаток спростило вам покупку квитків. Сподіваємося і далі бачити вас серед наших користувачів.
З допомогою сімейного доступу додатком зможуть користуватися до шести учасників .