Як вибрати старі листівки

6-23-2021

Почувши слово філокартія, багато хто з подивом знизить плечима, гублячись в розгадках його значення. Насправді, під цією назвою криється дуже популярне хобі – складання колекцій з   Старые открытки Полтава . У дитинстві майже кожен мав хоч і маленьку, але все ж колекцію вітальних карток, якими можна було обмінюватися з друзями. Зібрані колись листівки срср у багатьох досі зберігаються в глибині книжкових шаф, забуті і занедбані. Але якщо для когось це було швидкоплинним захопленням, то для деяких стало одним з найголовніших захоплень в житті.

Хоча в наш час поштове листування майже повністю замінило собою спілкування в інтернеті, а більшість вітальних листівок стало електронними, число філокартистів від цього не зменшилася. Навпаки, тепер кожен, у кого ще збереглися старі листівки, може вважати їх предметом особливої гордості і сподіватися на те, що саме його листівка буде єдиною збереженою з випущеного багато років тому тиражу.

Збирання листівок відкриває для захоплених двері в світ пізнання і нових відкриттів. Присвячені самим різним історичним подіям, традиційним святам, природним або архітектурним пам’яткам, листівки спонукають колекціонера цікавитися всім тим, що знайшло на них своє відображення. Справжній філокартист, що становить свою колекцію не хаотично, а вдумливо, і класифікує кожен розділ свого зібрання, може розповісти про кожен екземпляр багато цікавого.

На кожній листівці, як в дзеркалі, відображаються моменти повсякденного життя, цінності і традиції того чи іншого історичного періоду в розвитку людського суспільства. Зібрані в хронологічну колекцію старовинні листівки дозволяють зробити екскурс в історію і згадати найважливіші події, що відбулися за охоплений зборами період. Предметом інтересу філокартистів можуть бути картки із зображеннями зі світу тварин і рослин, екземпляри з інших країн, листівки з рідкісними штампами, радянські листівки і багато іншого. Велика кількість найрізноманітніших випусків, серій і тиражів дозволяє кожному укладачеві колекції вибрати власний напрямок і створити оригінальну, не схожу на інші, колекцію.

І варто тільки зробити перший крок у світ філокартії, як вас захопить різноманіття листівок, які так і чекають того, щоб стати гідними експонатами у вашій колекції.