Як виграти в ставки на спорт

10-23-2021

 І якщо ви хочете з чогось почати, то саме час звернути увагу на ставки на спорт онлайн. А ми в свою чергу розповімо, як новачкові не тільки не втратити гроші, але і примножити свій капітал.

Що являють собою ставки на спорт

Отже, перш, ніж вкладати гроші, важливо розібратися, що це таке. Ставки на спорт представляють парі, яке полягає між гравцем і букмекером. Наприклад, ви точно впевнені, що в найближчому матчі переможе ваша улюблена команда, і готові поставити на це. Якщо прогноз збувається – ви повертаєте ваші гроші і отримуєте прибуток, яка відповідає коефіцієнту, присвоєному букмекером. Якщо ви не вгадали — тоді гроші залишаються у букмекера. Хочемо поекомендувати пограти в ставки на киберспорт в рублях , тут найкращі шанси на перемогу .

Візьміть на замітку: існує також система бонусів букмекерських контор, яка дозволяє отримувати невеликі заохочення від букмекера взамін на реєстрацію, участь в акції або першу безкоштовну ставку. До речі, це взаємовигідно для обох сторін: букмекер показує серйозність своєї контори, оскільки далеко не кожен може собі дозволити таку розкіш, а гравець отримує можливість безкоштовно скористатися послугами компанії.

Коефіцієнти, які по-іншому називають котируваннями, призначаються і змінюються з ряду причин:

  • кількість ставок;
  • величина поставленої суми;
  • зменшення або збільшення ймовірності ставки.

Розмір виплати в разі вашого виграшу обчислити нескладно: котирування позначається у вигляді десяткового дробу, а виграш складе вкладену вами суму, помножену на коефіцієнт.

І головне питання: чи можливий виграш у ставках на спорт?

Звичайно, на це питання неможливо відповісти повністю ствердно або негативно. Все залежить від безлічі факторів:

  • ваших знань в обраному виді спорту;
  • умінь і майстерності гравців команди, на яку ви ставите;
  • везіння.

І запам’ятайте три головних правила:

  • сприймайте ставки як, наприклад, донат в улюблену онлайн-гру. Вони повинні приносити вам задоволення. Тому найкраще для підігрівання інтересу і адреналіну почати з малого: програної суми буде не шкода, а в разі невеликого виграшу ви відчуєте, як здорово вигравати за рахунок своїх знань і везіння.
  • не втрачайте голову. Вчіться ставити кожен раз стільки, скільки не шкода програти.
  • аналізуйте успіх і провали. Це допоможе тверезо оцінювати свої дії і проводити їх глибокий аналіз.