Як зробити паркан з профнастилу

10-1-2019


Паркани із профнастилу – це воістину чудове рішення. Основними перевагами такої огорожі є її простота в установці, вартість, довговічність, обслуговування.
Компанія пропонує профнастил завода на https://www.budservic.com.ua/profnastil/ по доступним цінам і якісному монтажу.

Завдяки великій кольоровій гаммі профнастилу вони ідеально підходять до будь-яких зовнішніх видами будинків та прибудинкових територій.
Найголовнішим фактором при виборі профнастилу є виробник, не беріть найдешевші варіанти бо це в подальшому може вплинути на термін служби вашого огорожі.
Робиться замір ділянки і розбивається на секції. Стовпи встановлюються заздалегідь вириті ями на глибину 1 – 1,5 м. Глибина заглиблення залежить від висоти вашого огорожі. Чим більше висота паркану, тим більше глибина занурення опор. На дні ями робиться основу з щебеню або піску, потім встановлюється опора і заливається бетоном.

Далі встановлюються сполучні лаги між опорами за допомогою електрозварювання, якщо висота огорожі не перевищує 8 м, то зазвичай ставлять дві лаги. Опори і лаги обробляються фарбою для запобігання їх корозії. Це додасть жорсткості всій конструкції і навіть якщо станеться просадка грунту, за рахунок монолітного поясу вся ваша конструкція не втратить свою стійкість.

Кріплення профнастилу виробляємо з допомогою покрівельних саморізів або заклепок. В експлуатації зручні саморізи, так як при пошкодженні ділянки огородження його легко можна замінити на новий відкрутивши саморізи. З заклепками це зробити набагато складніше. Листи встановлюються один на одного в нахлест.
Паркани з профнастилу це найбільш вірне рішення за доступною ціною. Також їх можна комбінувати з різного роду матеріалами та іншими видами парканів такими як: цегляні, кам’яні, з елементами ковки. В ціну на паркан  входять вартість матеріалів і установка. Доставка розраховується окремо і залежить від дальності і розмірів конструкцій. Ціна є орієнтовною, кожен паркан індивідуальний, тому точна ціна формується безпосередньо після виміру і може змінюватися як у більшу, так і меншу сторону.
Паркани із профнастилу по істині правильний вибір в огорожі вашої ділянки. Вони будуть радувати ваш погляд не один десяток років.